גינה היא תוספת נהדרת לבית, במיוחד בארץ ברוכה בשמש כמו שלנו. גדרות לגינה שומרות על הפרטיות שלנו גם כאשר אנו נמצאים בחוץ ומאפשרות לשמור על רוגע ושלווה. ישנם סוגים רבים של גדרות לגינה המותאמות לסגנונות עיצוב שונים, החל מסגנון כפרי ועד סגנון מודרני, מגדר בעלת מראה פשוט ועד גדר מעוצבת. הכל תלוי בטעם האישי, בעיצוב הבית והגינה, הסגנון המועדף וגם התקציב.

גדרות לגינה
גדרות לגינה

גדרות לגינה מאלומיניום


גדרות לגינה מאלומיניום הן אחד מסוגי הגדרות השכיחים ביותר היום. האלומיניום היא מתכת אל חלד המתאימה מאוד לתנאי חוץ, כולל לחות ושמש. אלומיניום משמש היום לרהיטים ואלמנטים שונים בבית ובגינה, החל מפרופילים לחלונות דרך פרגולות אלומיניום ועד גדרות. האלומיניום מתאים מאוד לעיצוב בסגנון מודרני ואפילו הייטקי. זוהי מתכת חזקה ואיכותית מאוד. לכן גדרות לגינה מאלומיניום הן עמידות וחזקות ומשמשות לאורך זמן.

גדרות מתכת לגינה


מעבר לאלומיניום, ישנה אפשרות להתקנת גדרות מתכת לגינה העשויות מתכת אחרת כמו ברזל למשל. כאשר זו מתכת שאינה אל חלד, יש לוודא שהיא עברה גילוון- ציפוי של הגדר בציפוי אבץ דק שמגן עליה מפני לחות והחלדה. ניתן לבחור גדרות מתכת לגינה בצבע המתכת המקורי או בצבע אחר היוצר מראה ססגוני יותר.  גדר העשויה מתכת מגלוונת היא חזקה מאוד ועמידה. חשוב לוודא שאכן זו גדר שעברה גלוון איכותי שימנע החלדה. חברת כוח הגדר מקפידה לשווק גדרות מתכת שעברו גילוון מלא.


גדרות מעוצבות לגינה


אמנם המטרה העיקרית בהתקנת גדר היא שמירה על ביטחון ופרטיות, אך כמו בכל תחום עיצוב הבית, גם המראה משחק תפקיד ואפילו תפקיד חשוב בבחירת הגדר. לכן, רבים בוחרים להשקיע מעט יותר ולהתקין גדרות מעוצבות לגינה. גדרות מעוצבות יכולות להגיע מסגנונות עיצוב שונים. גדרות עץ למשל פופולאריות מאוד בבתים וגינות בסגנון עיצוב כפרי. העץ מכניס תחושת חמימות ואותנטיות. גדרות ממתכת ואלומיניום מאפיינות כאמור את העיצוב המודרני. ניתן לבחור בגדר מתכת מעוצבת בעלת עיטורים שייצרו מראה ייחודי, חמים ופחות תעשייתי. ישנן אפשרויות רבות לעיצוב הגדר, כולל שילוב בין חומרים שונים, הוספת קישוטים או צביעת הגדר בסגנון מיוחד.


גדרות פשוטות לגינה


הפשטות היום היא כבר לא חולשה. אפילו להיפך. החיפוש אחר הפשוט והטבעי התחיל אולי  כטרנד אך נראה שהוא הולך להישאר איתנו הרבה מאוד זמן. עיצוב פשוט נראה בכל תחומי העיצוב, החל מרהיטים בסגנון מינימליסטי ופשוט דרך כלים ועד גדרות פשוטות לגינה. אחד הסוגים הפופולאריים של גדרות פשוטות לגינה הוא גדר הבמבוק. במבוק, בדומה לעץ, נותן תחושת חמימות ואותנטיות. זהו גם חומר ששימוש בו מיטיב עם הסביבה בגלל ההתחדשות המהירה של צמח הבמבוק. גדרות פשוטות יכולות להיות מעץ וגם מאלומיניום כשהדגש הוא על צורה מינימליסטית וקווים נקיים.


מחפשים גדר לגינה בסגנון האהוב עליכם? חברת כוח הגדר מציעה מגוון גדרות לגינה מחומרים שונים ובסגנונות עיצוב שונים כשהמשותף לכולן הוא איכות ללא פשרות!