גדרות למגוון מטרות

 
עבור שימושים שונים אנחנו מתקינים גדר. הגדר מהווה חיץ ומאפשרת לנו להגדיר שטח בצורה ברורה ובולטת לעין. אך כמובן שבהתאם למטרת הגידור כך תיעשה העבודה ותתקבל תוצאה מתאימה לשימוש הנצרך בשטח. חברת כח הגדר היא חברה מובילה בתחום ומציעה מגוון סוגים של גדרות לשימוש מוצלח. עבור כל מטרה ושימוש תותאם הגדר הנכונה שתספק את המענה המתאים לאזור.
 
 

גדרות מסגרת צבר

 
 

גדרות לגינה

 
 

סוגים שונים של גדרות

 
להלן רשימה חלקית של גדרות מסוגים שונים. תחת כל קטגוריה ניתן להבחין בדגמים שונים אשר שונים זה מזה באיכות המוצר, ביציבות שלו וכמובן שגם במחיר.

גדר ביטחונית – כיצד סוגרים את שטח המפעל בצורה כזו שתמנע חדירה של גורמים עוינים למקום? איך מגדירים את שטח היישוב כך שמי שלא אמור להיכנס פנימה לא יוכל לעשות זאת? גדר ביטחונית עונה על הצרכים הללו. יש מגוון דגמים של גדרות אותם ניתן להתאים למטרה לשמה מתקינים את הגדר. הגדר מהווה מכשול פיזי שמונע כניסה לתוך השטח, כאשר בדגמים מסוימים קיימים גם קוצים דוקרים שמהווים גורם מכשיל נוסף שמונע חדירה אל תוך השטח המגודר.

גדר לנוי והפרדה – לצורך הפרדה בין חלקים שונים וכן לשם תוספת נוי ויופי בחצר או במתחם רחב ניתן להציב גדרות נוי. קיימים דגמים שונים של גדרות שנועדו להשלים את המראה של האזור בצבעים ובעיצובים שונים. הגדרות יפרידו בין החלקים השונים בצורה נאה שתורמת גם לעיצוב בשטח.

גדרות ניידות– לעיתים נוצר צורך לגדר שטח מסוים באופן זמני. לדוגמה - כאשר עורכים אירוע בשטח פתוח ומעוניינים להגדיר את האזורים השונים. לשם מטרות מעין אלו מתאים להציב גדרות ניידות. מדובר על גדרות שניתן להציב אותם בצורה יציבה מאוד, ואילו לאחר תום השימוש מפרקים אותם ומפנים מהשטח.

גדרות ספורט – תיחום במגרשי ספורט, מגרשי טניס, מרכזים קהילתיים ועוד ייעשה על ידי גדרות ספורט שמתאימים למטרה זו. כמו כן יתאימו גדרות אלו לתיחום מחסנים וכן הלאה.
 
מעוניינים להזמין גדר? רוצים לקבל מוצר איכותי ומותאם שיענה על הצרכים וישמש אתכם היטב? חברת כח הגדר מזמינה אתכם להתרשם ממגוון מוצרים ושירות מעולה!
 
קראו עוד: