גדר איסכורית

 
 
גדר מהווה שימוש למגוון צרכים, אך מעל הכל עליה להיות בטיחותית ואיתנה. הגדר מגדירה לנו שטח ומייצרת הפרדה בין חללים חיצוניים. ישנן מספר סוגי גדרות אך כאן נתמקד בגדר האיסכורית. גדר זו היא גדר שמורכבת מפח מסוג איסוכרי, שזה פח ממתכת מגולוונת. הגדר מורכבת מחתיכות פחים שגובהם 1960 מילימטר ועוביים בין 0.35-0.5 מילימטר, חתיכות אלה מוברגות למוט מתכת שמקבע אותם חזק ועמוק באדמה בצורה אנכית או בצורה אופקית. את חתיכות הפחים הללו שמתחברים לכדי גדרות מייצרים בצורה מאוד פשוטה ובעלות נמוכה.
 
למידע נוסף ולהצעת מחיר נוחה ומשתלמת במיוחד צלצלו אלינו 072-2598921
 

גדר איסכורית - מגוון של יתרונות

 
לגדר איסוכרית יצאה תדמית חד גונית של גדר שמיועדת בעיקר לגדר אתר בנייה, ובתום כל עבודת הבנייה מורידים אותה ומשליכים אותה. אך למרות תדמית זו ובשל מגוון יתרונותיה היא הפכה בשנים האחרונות לשימוש בכל אתר שיש בו צורך בתיחום, קירור ויצירת הפרדה.
 
לגדר איסוכרית יש שרידות גבוהה ועמידות בכל תנאי מזג האוויר. היא גמישה לאפשרויות רבות של התקנות, ביכולתה לקרר מתחם ולכסות אותו בצורה הרמטית. היא יכולה להיות מקובעת לפרק זמן קצר מאחר וההתקנה והפירוק שלה הוא קל ומהיר. כמו כן, היא יכולה להיקבע באדמה ולשרוד לאורך שנים בכל התנאים. גדר איסוכרית היא מסיבית ואיתנה ומיועדת לא פעם לשמר בתוכה ציוד רב ויקר. היא מאפשרת אינטימיות והסתרה הרמטית של אזור מסוים ומונעת מעברים של כל גורם זר שאינו רצוי לפנים החלל שאותו היא מקיפה. בנוסף, גדר זו יכולה להכיל בתוכה שער הרמטי עבור כלי רכב מסיביים בכל גודל, עבור פועלים וכל הולך רגל.
 

מחיר גדר פח איסכורית

 
כפי שנאמר לעיל, עלויות הייצור של פחי איסוכרית הן עלויות נמוכות באופן משמעותי ביחס לגדרות שמוצעות היום בשוק. רק כדי לסבר את האוזן, גדר איסוכרית מחירה יכול לנוע בין - 80 ש"ח למטר כשמחירים אחרים של גדרות רק מתחילים בכמה מאות למטר.
 
אצלנו בחברת 'כח הגדר', חברה מובילה בתחום הגידור והתיחום, ומנוסה בהתקנת גדרות איסוכריות בכל היקף כולל פירוק במידת הצורך, תוכלו למצוא את הגדר המיועדת לכם. אנו מבצעים כל עבודה ביעילות, מקצועיות ובמחירים נוחים. חברתנו מספקת עבודה לחברות בנייה שונות, עיריות ומועצות עירוניות בכל רחבי הארץ. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר ולקבל את עבודת הגידור המקצועית ביותר שתענה לכל צורך ותספק את המענה האידיאלי בכל אזור ומבנה. התקשרו אלינו ל-072-2598921 ונשמח לתת לכם הצעת מחיר מדויקת עבור כל מטרת גידור.