גידור אתרי בניה

 
בעיניי רבים אתר בנייה הוא דבר מרהיב עוצמתי ומסקרן. כל אתר בנייה שנמצא בסמוך אלינו יעורר בנו עניין וסקרנות להציץ פנימה ולמדוד את העבודה שנעשתה עד כה, להיחשף למהירות העבודה המרשימה שמתחוללת בתוך האתר שתשנה את כל הנוף במהרה. כל מבנה שצומח לו לפתע, מסתתר בתוך אתר בנייה שאותו מגדרת גדר שהוקמה במיוחד עבורו.
 
חברת כח הגדר בע"מ מספקת שירותי גידור אתרי בניה בכל רוחב והיקף במחירים אטרקטיביים לפרטים נוספים התקשרו למספר 072-2598921
 
 
מלבד התיחום שהגדר מספקת, במטרה לשמור על הארגון והסדר, האתר כשלעצמו נחשב למקום מסוכן שיש חובה על כל מי שמנהל אותו לנקוט בכל אמצעי הזהירות הדרושים, לרבות גדר ייחודית לאתר שתמנע חדירה של גורמים זרים שאינם מכירים את אופי האתר ועלולים להיפגע.
 
לכן אל תתמהמהו ופנו עוד היום לחברת 'כח גדר' שתקים עבורכם את הגדר שמתאימה בדיוק לצרכים ולמטרות האתר שלכם ותגן על כל מי שנמצא באתר ומחוץ לו.
 

גידור אתר בניה בצורה בטוחה

 
אתר בנייה למעט פועלי העבודה שעומלים בו לעיתים בגובה רב, מכיל גם מגוון חומרים מסיביים שמהווים סכנה כמו: אבנים, ברזלים, מוטות, זכוכיות, ערמות חול וחצץ, משטחי בטון ועוד חפצים רבים. באתר יש גם רכבים כבדים למטרות עבודה כגון מנוף, טרקטורים למיניהם וכד'. האתר עצמו מכיל גם בורות עמוקים ומבנים שנמצאים בתהליך בנייה והם רעועים, שכל הליכה סמוכה אליהם עלולה להיות סכנת חיים ממשית. כל מי ששוהה בתוך האתר מכיר את אופי העבודה ואת כללי הבטיחות של ענף זה ומגן על עצמו עם בגדים וחבישה של קסדות. אי לכך, על מנת לשמור על כל עובר אורח באזור שאינו חלק מעבודות האתר, יש חובה להתקין גדר מתאימה שתגן מכל פגע.
 

התקנת גדרות היא חובה

 
לכן כל מי שתפקידו בפועל לשמר את הבטיחות באתר הוא זה שחייב להגן גם על האוכלוסייה שנמצאת מחוץ לאתר וגם על העובדים בפנים ולדאוג ששום דבר לא יהווה סיכון לאזור שהוא מחוץ לאתר. באמצעות גדר יהיה ניתן לבצע הפרדה ברורה ומוחשית שתאפשר מתחם עבודה בטוח לכולם.
 

שמירה על סדר וגניבה

 
מלבד הבטיחות שהיא אולי הגורם המשמעותי ביותר להקמת גדרות באתרי בנייה, יש באתרי בנייה מגוון של ציוד יקר ערך, חומרי בנייה רבים שלאחר יום עבודה נשארים עומדים לקראת יום העבודה הבא. חשוב שהם ישמרו ולא יהיו חשופים לעיניים זרות שעלולות לגנוב את הציוד היקר או לחבל בתשתית שנבנית בקפידה.
 

המומחים בתחום גידור אתר הבניין

 
כל אחד שרוצה להגן על אתר הבנייה שלו, חייב להכיר את "כח הגדר" חברה מומחית ומנוסה בעבודת הגידור! צוות 'כח הגדר' מכירים את אופי העבודה באתרי הבנייה, מבינים את חשיבות הבטיחות והאחריות שטמונה בגדר תוחם, הם קשובים לכל צרכי הלקוח ומספקים את העבודה האיכותית ביותר.
 
כמו כן, אנו יודעים להמליץ איזו גדר תתאים לאתר הספציפי על סמך התנאים השוררים באתר עצמו. התקשרו עוד עכשיו אלינו, לחברת 'כח הגדר' - 072-2598921 אנו מייחסים לכל פנייה חשיבות גדולה ומלווים את הלקוח בכל התהליך. "כח הגדר"- לא תצטערו!