מאחז יד

 
כח הגדר מתקין ומשווק מאחזי יד בעיצובים על פי דרישת הלקוח גם בכמויות לעסקים ועיריות וגם לפרטיים, לחברתנו ניסיון רב שנים עם עובדים מקצועיים ואחריות מלאה
 

מאחז יד נירוסטה

 
 

מאחז יד ברזל

 
 

מאחז יד למדרגות

 
 

מאחז יד אלומיניום

 
 

מטרה ראשונה – בטיחות

 
עבור כולנו הבטיחות היא מעל הכול. ולכן כאשר קיים צורך להתאים שטח מסוים להליכה, שהייה או עלייה נבחר להתקין מאחז יד בטיחותי. מהי התועלת של מאחז היד? חשבו לרגע על אדם מבוגר שאמנם מצליח ללכת ואף לעלות ולרדת במדרגות. אבל כולנו יודעים ששיווי המשקל כבר לגמרי לא מה שהיה. כדי להרים רגל אחת הוא חייב להשעין את ידו! בדיוק עבור מטרה זו נתקין במדרגות מאחז יד. שימו לב שאמנם מי ששיווי המשקל שלו לקוי יהיה חייב מאחז, אבל לגמרי לא רק הוא. אנשים רבים יעדיפו לפסוע כאשר היד מונחת בביטחון על המאחז.

גם במרפסות יתרום המאחז לבטיחות ויאפשר לכם להיות רגועים בדבר גובה המעקה. כיוון שלא פעם המעקה המותקן במרפסת אינו מספק הגנה מספקת בהיותו נמוך מידי. התקנת מאחז יד מגביה במידת מה את גובה המעקה ומאפשר לכם לשהות במקום ברוגע. גם ילדים סקרניים יוכלו לשהות במרפסת בלי שהלב שלכם ינתר בבהלה.
 

מטרה שניה – עיצוב

 
מטרה נוספת יש למאחזי היד והיא עיצוב. אם תסקרו מבנים בהם אתם מבקרים תגלו כי מאחזי היד תורמים יופי מיוחד למקום. פעמים המאחז עשוי מאותו חומר גלם כמו המעקות ולעיתים מדובר על שילוב של חומרים שמשלימים זה את זה כמו זכוכית ואלומיניום. התוצאה מדברת בעד עצמה ובהחלט משלימה את המראה של החלל בו מתקינים את המאחזים.
 

מאחז יד איכותי ונוח לשימוש מועיל

 
המאחז מאפשר לעצב את אזורי הכניסה למבנים, את חדרי המדרגות, את המרפסות ואת החללים השונים בתוך מבנים ומחוץ להם. המאחזים משדרגים את המראה ומוסיפים ממד מיוחד. לא פלא שגם במקומות בהם אין צורך משמעותי במאחז לשם הביטחון מתקינים אותו. הוא משדרג את המראה בצורה ניכרת, ומשלים את העיצוב במקום.